Volkswagen Passat 2007 - Licytacja w Świdnicy

Świdnica

Cena wywoławcza

4500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Świdnicy
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 09:00
Adres:

Marii Skłodowskiej-Curie 1-3
58-100 Świdnica
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Świdnicy organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS zgodnie z ustawą o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Passat z 2007 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym DSW 99857. Pojazd został zakwalifikowany jako samochód osobowy. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 9 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to aż 4 500,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 40%, co stanowi bardzo atrakcyjną okazję dla potencjalnych nabywców. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji o 5 minut, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Przedmiot sprzedaży można oglądać 9 września 2026 roku w godzinach 13:00-14:00 pod adresem ul. Licznikowa w Świdnicy po uprzednim kontakcie telefonicznym. Aby uczestniczyć w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne przez system e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Szczegółowych informacji udziela Damian Ciróg pod numerem telefonu 74 85 61 413 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Passat
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer rejestracyjny: DSW 99857
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Oglądanie przedmiotu: 09.09.2026, 13:00-14:00, ul. Licznikowa, Świdnica.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →