Opel Zafira 2000 - Licytacja w Szczecinie

Szczecin

Cena wywoławcza

500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 07:00
Adres:

Michała Drzymały 5
70-217 Szczecin
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Opel Zafira z 2000 roku. To wyjątkowa okazja, ponieważ cena wywoławcza wynosi zaledwie 500 zł przy szacowanej wartości 5000 zł, co oznacza aż 90% obniżki! Przedmiotem sprzedaży jest Opel Zafira w wersji kombi, o srebrnym kolorze nadwozia. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1796 cm³ z manualną skrzynią biegów. Numer rejestracyjny to ZS802NW, a numer VIN: W0L0TGF75Y2271161. Przebieg samochodu wynosi 352961 km. Należy jednak pamiętać, że pojazd nie odpala, nie posiada ważnego badania technicznego i ma uszkodzony przedni zderzak. Sprzedaż odbywa się w formie elektronicznej na platformie eLicytacje. Rozpoczęcie sprzedaży zaplanowano na dzień 2026-09-11 o godzinie 07:00, a zakończenie nastąpi 2026-10-12 o godzinie 07:00. Istnieje możliwość oględzin przedmiotu w dniu 08.09.2026 w godzinach od 13:00 do 14:00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 91 81 30 561 lub mailowo.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Zafira
  • Rok produkcji: 2000
  • Przebieg: 352961 km
  • Numer rejestracyjny: ZS802NW
  • VIN: W0L0TGF75Y2271161
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1796 cm³
  • Uwagi: Pojazd nie odpala, brak badania technicznego, uszkodzony zderzak przedni

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →