Volkswagen Golf 2001 - Licytacja w Białogardzie

Białogard

Cena wywoławcza

800,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Białogardzie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Mickiewicza 3
78-200 Białogard
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Białogardzie organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Volkswagen Golf. To doskonała okazja dla osób szukających samochodu w atrakcyjnej cenie – wartość szacunkowa pojazdu to 2 400,00 zł, podczas gdy cena sprzedaży wynosi jedynie 800,00 zł, co oznacza obniżkę o ponad 66%! Pojazd został wyprodukowany w 2001 roku i posiada numer rejestracyjny ZSD 26348. Samochód wymaga uwagi – posiada widoczne ślady korozji, lakier jest zmatowiały i porysowany, co oznacza konieczność przeprowadzenia remontu blacharsko-lakierniczego. Wnętrze pojazdu nosi również widoczne ślady użytkowania. Urząd informuje, że nie odpowiada za ewentualne wady ukryte pojazdu. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Proces rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i potrwa do 12 października 2026 roku do godziny 10:00. Wadium nie jest wymagane, co ułatwia udział w sprzedaży. Nabywcą zostanie osoba, która jako pierwsza wyrazi chęć zakupu i uiści cenę sprzedaży. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 09.09.2026 w godzinach od 10:00 do 11:00 pod adresem Lulewiczki 18, 78-200 Białogard. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub drogą elektroniczną. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Golf
  • Rok produkcji: 2001
  • Numer rejestracyjny: ZSD 26348
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Pojazd posiada widoczne ślady korozji, lakier zmatowiały i porysowany, wymaga remontu blacharsko-lakierniczego. Wnętrze nosi ślady użytkowania. Urząd nie odpowiada za wady ukryte.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →