Volkswagen Passat 2009 - Licytacja w Radzyniu Podlaskim

Radzyń Podlaski

Cena wywoławcza

1000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-15
Godzina: 09:00
Adres:

Wisznicka 111 E
21-300 Radzyń Podlaski
lubelskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen Passat. To świetna okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie – cena wywoławcza wynosi zaledwie 1 000,00 zł, co stanowi 50% mniej niż wartość szacunkowa pojazdu wynosząca 2 000,00 zł. Przedmiotem licytacji jest Volkswagen Passat z 2009 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym LU 7390W. Pojazd jest sprzedawany w drodze elektronicznej licytacji publicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące pojemności silnika, mocy, przebiegu oraz rodzaju paliwa nie zostały podane w ogłoszeniu. Licytacja rozpocznie się 15 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 22 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Przedmiot sprzedaży można oglądać w dniach roboczych od 15.09.2026 do 21.09.2026 w godzinach 9:00-15:00 pod adresem Główna 9, 21-500 Grabanów. Aby uczestniczyć w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 83 34 46 554 w554 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Passat
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer rejestracyjny: LU 7390W
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Oględziny możliwe w Grabanowie.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →