Škoda Fabia 2010 - Licytacja w Międzyrzeczu

Międzyrzecz

Cena wywoławcza

7500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Rynek 12
66-300 Międzyrzecz
lubuskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu organizuje licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Škoda Fabia z 2010 roku. Pojazd pochodzi z przepadku na rzecz Skarbu Państwa, jest zarejestrowany i posiada ważne badanie techniczne do czerwca 2027 roku. Samochód wyposażony jest w dwa komplety kluczyków. W dniu przejęcia przez urząd pojazd został uruchomiony, jednak nie posiadamy dowodu rejestracyjnego. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 10 000,00 zł, a cena wywoławcza to 7 500,00 zł. Licytacja odbędzie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 w budynku urzędu przy ulicy Rynek 12 w Międzyrzeczu (pokój 7). Oględziny przedmiotu możliwe są w dniu licytacji między 8:30 a 9:00. Nabywca zobowiązany jest uiścić cenę wywołania w gotówce immediately po udzieleniu przybicia. Pozostałą część ceny należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej w następnym dniu roboczym. Odbiór i transport pojazdu organizuje nabywca we własnym zakresie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Škoda
  • Model: Fabia
  • Rok produkcji: 2010
  • Numer rejestracyjny: FMI70561
  • Uwagi: Pojazd z przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Brak dowodu rejestracyjnego. 2 komplety kluczyków. Badanie techniczne ważne do 29.06.2027. Polisa OC zawarta przez Izbę Administracji Skarbowej w Zielonej Górze. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →