Peugeot 308 2008 - Licytacja w Zgierzu

Zgierz

Cena wywoławcza

1100,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Zgierzu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-22
Godzina: 09:00
Adres:

ks. Jerzego Popiełuszki 8
95-100 Zgierz
łódzkie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Zgierzu organizuje elektroniczną sprzedaż ruchomości z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Peugeot 308 z 2008 roku. Pojazd posiada widoczne uszkodzenia na prawym boku, a przebieg został ustalony na podstawie ostatniego badania technicznego. Numer rejestracyjny pojazdu to EZG61322. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 5 640,00 zł, a cena sprzedaży to jedynie 1 100,00 zł. To doskonała okazja, ponieważ różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży przekracza 80%! Wadium nie jest wymagane. Sprzedaż odbywa się elektronicznie poprzez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż rozpocznie się 22 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 22 października 2026 roku o godzinie 9:00. Przedmiot można oglądać 21 września 2026 roku w godzinach 10:00-11:00 w siedzibie urzędu przy ulicy księdza Jerzego Popiełuszki 8 w Zgierzu. Nabywcą zostanie osoba, która jako pierwsza wyrazi chęć zakupu i uiści cenę sprzedaży.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Peugeot
  • Model: 308
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: EZG61322
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Pojazd posiada widoczne uszkodzenia na prawym boku. Przebieg pojazdu ustalono na podstawie ostatniego badania technicznego. Sprzedaż elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →