Škoda Fabia 2004 - Licytacja w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała

Cena wywoławcza

675,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 09:00
Adres:

Teodora Sixta 17
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Škoda Fabia z 2004 roku. To świetna okazja dla osób szukających budżetowego pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest Škoda Fabia z numerem rejestracyjnym SBI 50913, wyprodukowana w 2004 roku. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 900,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 675,00 zł. Przed zakupem istnieje możliwość obejrzenia samochodu w dniu 9 września 2026 roku w godzinach 14:00-14:30 pod adresem ul. Sobieskiego 93 w Kozach, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 9:00. Uczestnictwo wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 33 49 98 224 lub mailowo pod adresem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Škoda
  • Model: Fabia
  • Rok produkcji: 2004
  • Numer rejestracyjny: SBI 50913
  • Uwagi: Oględziny możliwe 9.09.2026 w godz. 14:00-14:30 pod adresem ul. Sobieskiego 93, Kozy. Wymagane wcześniejsze umówienie telefoniczne.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →