Opel Astra 2008 - Licytacja w Kluczborku

Kluczbork

Cena wywoławcza

2500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Kluczborku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 11:00
Adres:

Sienkiewicza 22A
46-200 Kluczbork
opolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Kluczborku organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Opel Astra z 2008 roku. Pojazd pochodzi z orzeczenia Sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa, a numer rejestracyjny to ONA 18477. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 5 000,00 zł, a cena wywoławcza to 2 500,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co czyni tę licytację szczególnie atrakcyjną okazją dla zainteresowanych kupnem pojazdu w dobrej cenie. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 11:00. Przedmiot można oglądać 09.09.2026 w godz. 10:00-14:00 na parkingu Urzędu Skarbowego w Namysłowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 12, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Nabywca powinien pamiętać, że sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Cena nabycia musi zostać uregulowana niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Odbiór pojazdu odbywa się transportem nabywcy na jego koszt z miejsca przechowywania.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Astra
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: ONA 18477
  • Uwagi: Pojazd pochodzi z orzeczenia Sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Sprzedaż bez gwarancji i rękojmi. Odbiór na koszt nabywcy.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →