Toyota Corolla 2002 - Licytacja w Lipnie

Lipno

Cena wywoławcza

1500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Lipnie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-14
Godzina: 10:00
Adres:

Stanisława Staszica 4
87-600 Lipno
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Lipnie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Toyota Corolla. Pojazd został wyprodukowany w 2002 roku i posiada numer rejestracyjny CLI 13959. Jest to okazja do nabycia auta w atrakcyjnej cenie wywoławczej. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 2 000,00 zł, a cena wywoławcza to 1 500,00 zł. Licytacja rozpocznie się 14 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 21 września 2026 roku o godzinie 10:00. Aukcja odbywa się w pełni elektronicznie za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 11 września 2026 roku w godzinach od 8:00 do 10:00. Miejsce oględzin znajduje się pod adresem 17, 87-600 Złotopole. Wszystkie formalności związane z udziałem w licytacji załatwiane są online przez system e-Urząd Skarbowy. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 54 41 48 358 lub mailowo na adres [email protected]. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Toyota
  • Model: Corolla
  • Rok produkcji: 2002
  • Numer rejestracyjny: CLI 13959
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 11.09.2026 w godz. 8:00-10:00 w Złotopolu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →