Ford Mondeo 2008 - Licytacja w Lipnie

Lipno

Cena wywoławcza

6750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Lipnie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-14
Godzina: 10:00
Adres:

Stanisława Staszica 4
87-600 Lipno
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Lipnie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Ford. Przedmiotem sprzedaży jest Ford Mondeo z 2008 roku o numerze rejestracyjnym CLI GV24. Pojazd posiada dwa komplety kluczyków oraz dowód rejestracyjny, a w dokumentacji odnotowano ślady użytkowania. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 9 000,00 zł, a cena wywoławcza to 6 750,00 zł. Licytacja rozpocznie się 14 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 21 września 2026 roku o godzinie 10:00 na Portalu eLicytacje KAS. Przedmiot można oglądać 11 września 2026 roku w godzinach 8:00-10:00 pod adresem Złotopole 17, 87-600 Złotopole. Aby uczestniczyć w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 54 41 48 358 lub mailowo pod adresem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Mondeo
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: CLI GV24
  • Uwagi: Dwa komplety kluczyków, dowód rejestracyjny, samochód posiada ślady użytkowania

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →