Renault Trafic 2002 - Licytacja w Węgrowie

Węgrów

Cena wywoławcza

4250,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Węgrowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Tadeusza Kościuszki 10
07-100 Węgrów
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Węgrowie organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód ciężarowy marki Renault. Sprzedaż odbywa się na podstawie przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Przedmiotem licytacji jest Renault Trafic z 2002 roku o numerze rejestracyjnym WWE4H87. Pojazd został zakwalifikowany jako samochód ciężarowy. Stan techniczny pojazdu wymaga uwagi - wnętrze jest zaniedbane, widoczne są uszkodzenia eksploatacyjne oraz zarysowania. Dodatkowo pojazd nie posiada ważnego badania technicznego, co należy uwzględnić przy kalkulacji kosztów przywrócenia go do pełnej sprawności. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 8 500,00 zł, natomiast cena wywoławcza to 4 250,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co stanowi naprawdę dobrą okazję dla zainteresowanych nabyciem pojazdu w atrakcyjnej cenie. Licytacja ma charakter elektroniczny i odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 10:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli w ostatnich 5 minutach wpłyną nowe oferty. Przedmiot można obejrzeć 10 września 2026 roku w godzinach 9:00-9:30 pod adresem w miejscowości Krypy. Więcej informacji udzielany jest telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Renault
  • Model: Trafic
  • Rok produkcji: 2002
  • Numer rejestracyjny: WWE4H87
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Wnętrze zaniedbane, uszkodzenia eksploatacyjne, zarysowania, brak badania technicznego

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →