Romet Motocykl 2021 - Licytacja w Białogardzie

Białogard

Cena wywoławcza

1200,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Białogardzie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 11:00
Adres:

Mickiewicza 3
78-200 Białogard
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Białogardzie organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić motocykl marki Romet z 2021 roku. To świetna okazja dla miłośników jednośladów, którzy szukają pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem sprzedaży jest motocykl typu naked, wyprodukowany w 2021 roku. Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 16 czerwca 2027 roku. Należy jednak zwrócić uwagę na stan techniczny - motocykl ma porysowany lakier, podrapany wydech oraz uszkodzoną kanapę. Nosí również widoczne ślady użytkowania. Urząd nie odpowiada za wady ukryte pojazdu. Wartość szacunkowa motocykla wynosi 4 300,00 zł, natomiast cena sprzedaży to jedynie 1 200,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 70%, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla potencjalnych nabywców. Wadium nie jest wymagane przy tej sprzedaży. Sprzedaż rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 12 października 2026 roku o godzinie 11:00. Transakcja odbywa się elektronicznie przez Portal eLicytacje KAS. Przedmiot można obejrzeć 10 września 2026 roku w godzinach 10:00-11:00 w miejscowości Lulewiczki.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Romet
  • Model: Inny
  • Rok produkcji: 2021
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Motocykl posiada porysowany lakier, podrapany wydech, uszkodzoną kanapę, nosi widoczne ślady użytkowania. Badanie techniczne ważne do 16.06.2027 roku. Urząd nie odpowiada za wady ukryte pojazdu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →