Iveco Daily 2001 - Licytacja w Radomiu

Radom

Cena wywoławcza

6000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1200,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 11:00
Adres:

Toruńska 3
26-600 Radom
mazowieckie

Szczegółowy opis

Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić używany pojazd dostawczy. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS, co umożliwia udział z dowolnego miejsca w Polsce. Przedmiotem sprzedaży jest furgon marki Iveco, model Daily, wyprodukowany w 2001 roku. Pojazd posiada numer rejestracyjny WR996GR i jest sklasyfikowany jako bus dostawczy. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 12 000,00 zł, podczas gdy cena wywoławcza została ustalona na 6 000,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 50%, co czyni tę licytację szczególnie atrakcyjną okazją dla potencjalnych nabywców. Licytacja rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 11:00. Warunkiem przystąpienia jest wpłata wadium w wysokości 1 200,00 zł na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż lub poprzez bramkę płatności w systemie e-Urząd Skarbowy. Wadium musi zostać uznane najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 10 września 2026 roku w godzinach od 10:00 do 13:00 pod adresem Toruńska 3, 26-600 Radom. Szczegółowych informacji udziela Marek Tyka pod numerem telefonu 48 38 53 301 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Iveco
  • Model: Daily
  • Rok produkcji: 2001
  • Numer rejestracyjny: WR996GR
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →