Audi A4 1996 - Licytacja w Lipnie

Lipno

Cena wywoławcza

675,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Lipnie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-14
Godzina: 09:00
Adres:

Stanisława Staszica 4
87-600 Lipno
Kujawsko-Pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Lipnie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Audi A4 z 1996 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym CLI GK35 został wystawiony na sprzedaż w ramach postępowania egzekucyjnego. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 900,00 zł, a cena wywoławcza to 675,00 zł. Licytacja rozpocznie się 14 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 21 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli w ostatnich 5 minutach wpłynie nowe postąpienie. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży 11 września 2026 roku w godzinach 8:00-10:00 w Złotopole. Udział w licytacji wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Szczegółowych informacji udziela Maciej Majewski pod numerem telefonu 54 41 48 358.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A4
  • Rok produkcji: 1996
  • Numer rejestracyjny: CLI GK35
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy postąpieniach. Oględziny 11.09.2026 w Złotopole.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →