Renault Kangoo 2000 - Licytacja w Siedlcach

Siedlce

Cena wywoławcza

2250,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Siedlcach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 08:30
Adres:

Bp. Ignacego Świrskiego 45
08-110 Siedlce
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Siedlcach organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można kupić używany samochód osobowy wielozadaniowy. Przedmiotem sprzedaży jest Renault Kangoo z 2000 roku produkcji, wyposażone w benzynowy silnik o pojemności 1149 cm³. Pojazd posiada numer rejestracyjny BSI 10RW oraz numer VIN: VF1KC0AAF22533717. Przebieg samochodu wynosi 234511 km, a skrzynia biegów jest manualna. Stan techniczny określono jako średni - pojazd posiada uszkodzenia powłoki lakierniczej. Organ likwidacyjny dysponuje kluczykami do pojazdu. Ubezpieczenie OC ważne jest do 29.10.2026r., a badania techniczne do 18.01.2026r. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 3000.00 PLN, a cena wywoławcza to 2250.00 PLN. Licytacja rozpocznie się w dniu 2026-09-11 o godzinie 08:30 i potrwa do 2026-09-18 do godziny 08:30. Oględziny pojazdu możliwe są w dniu 11.09.2026r. w godzinach 10:00-10:30. Licytacja odbywa się w formie elektronicznej na platformie eLicytacje.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Renault
  • Model: Kangoo
  • Rok produkcji: 2000
  • Przebieg: 234511 km
  • Numer rejestracyjny: BSI 10RW
  • VIN: VF1KC0AAF22533717
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1149 cm³
  • Uwagi: Stan techniczny średni, uszkodzenia powłoki lakierniczej. OC ważne do 2026-10-29, badania techniczne do 2026-01-18. Organ dysponuje kluczykami.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →