Romet ZXT 2019 - Licytacja w Węgrowie

Węgrów

Cena wywoławcza

1500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Węgrowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Tadeusza Kościuszki 10
07-100 Węgrów
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Węgrowie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić motorower marki Romet. To druga licytacja tej ruchomości, co może oznaczać atrakcyjną cenę dla zainteresowanych nabywców. Przedmiotem sprzedaży jest motorower Romet ZXT z 2019 roku. Pojazd posiada uszkodzenia - uszkodzone kierunkowskazy, uszkodzone lampy oraz zadrapania na lakierze. Dodatkowo brak ważnego badania technicznego, co należy uwzględnić przy kalkulacji kosztów naprawy. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 3 000,00 zł, a cena wywoławcza to 1 500,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co stanowi dobrą okazję dla potencjalnych nabywców. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 10:00 na Portalu eLicytacje KAS. Oględziny przedmiotu możliwe są w dniu rozpoczęcia licytacji w godzinach 9:30-10:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 10 w Węgrowie. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie lub mailowo kontaktując się z wyznaczonym pracownikiem urzędu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Romet
  • Model: ZXT
  • Rok produkcji: 2019
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Uszkodzone kierunkowskazy, uszkodzone lampy, zadrapania na lakierze, brak badania technicznego

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →