Ford Fiesta 1997 - Licytacja w Nysie

Nysa

Cena wywoławcza

1000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Nysie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 10:00
Adres:

Bolesława Krzywoustego 23
48-300 Nysa
opolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Nysie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Ford Fiesta z 1997 roku. To druga licytacja tej ruchomości, co może oznaczać atrakcyjną cenę dla potencjalnych nabywców. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd osobowy Ford Fiesta, rok produkcji 1997, o numerze rejestracyjnym FZG 10693. Wartość szacunkowa samochodu wynosi 2 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to jedynie 1 000,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 40%, co stanowi dobrą okazję dla zainteresowanych zakupem. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 10:00. Aukcja prowadzona będzie za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli w ostatnich minutach wpłyną nowe oferty. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 09.09.2026 w godzinach 10:00-13:00 pod adresem Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Działem Egzekucji Administracyjnej. Szczegółowych informacji udziela Marcin Rychlik pod numerem telefonu 77 40 80 824 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Fiesta
  • Rok produkcji: 1997
  • Numer rejestracyjny: FZG 10693
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna prowadzona przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Maksymalny czas przedłużenia to 72 godziny.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →