Škoda Octavia 2007 - Licytacja w Nysie

Nysa

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Nysie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Bolesława Krzywoustego 23
48-300 Nysa
opolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Nysie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Škoda Octavia z 2007 roku. To doskonała okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie – cena wywoławcza wynosi aż 50% mniej niż wartość szacunkowa! Przedmiotem licytacji jest Škoda Octavia z numerem rejestracyjnym DW5857Y. Pojazd został oszacowany na kwotę 6 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to jedynie 3 000,00 zł. W dokumentacji nie podano szczegółowych informacji dotyczących stanu technicznego, przebiegu czy wyposażenia pojazdu. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 10:00. Przedmiot można oglądać 9 września 2026 w godzinach 10:00-13:00 pod adresem Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Aby uczestniczyć w licytacji, należy zarejestrować się na Portalu eLicytacje KAS i wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne. Więcej informacji udzielają pracownicy Działu Egzekucji Administracyjnej pod numerem telefonu 77 40 80 824.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Škoda
  • Model: Octavia
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer rejestracyjny: DW5857Y
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość oględzin 09.09.2026 w godz. 10:00-13:00.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →