Volkswagen Passat 2001 - Licytacja w Stalowej Woli

Stalowa Wola

Cena wywoławcza

3750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Stalowej Woli
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-10-05
Godzina: 12:00
Adres:

Metalowców 6
37-450 Stalowa Wola
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Stalowej Woli organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Passat z 2001 roku o numerze rejestracyjnym RNI 89SW. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 5 000,00 zł, a cena wywoławcza to 3 750,00 zł. Różnica między tymi kwotami wynosi 25%, co może stanowić atrakcyjną okazję dla zainteresowanych nabyciem pojazdu w niższej cenie niż wartość rynkowa. Licytacja rozpocznie się 5 października 2026 roku o godzinie 12:00 i zakończy 12 października 2026 roku o godzinie 12:00. Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS po spełnieniu warunków dopuszczenia. Przedmiot sprzedaży można oglądać 28 września 2026 roku w godzinach 8:00-12:00 pod adresem Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Nabywca zobowiązany jest do organizacji odbioru, załadunku i transportu pojazdu na własny koszt.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Passat
  • Rok produkcji: 2001
  • Numer rejestracyjny: RNI 89SW
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny: 28.09.2026, 8:00-12:00, Krakowska 37, Jarosław

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →