Volkswagen Golf 2002 - Licytacja w Żarach

Żary

Cena wywoławcza

450,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Żarach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Osadników Wojskowych 3-4
68-200 Żary
lubuskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Żarach organizuje sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen Golf. To świetna okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Golf z 2002 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym DBLUF73. Pojazd ma przebieg 564229 km, silnik jest sprawny i odpala. Należy jednak zwrócić uwagę na stan techniczny - wnętrze jest zaniedbane, brakuje elementów tapicerki w drzwiach kierowcy, występują pęknięcia i rozprucia tapicerki na fotelu kierowcy. Dodatkowo progi są mocno skorodowane z widocznymi ubytkami. Badanie techniczne ważne jest do 06.09.2026 r. Do samochodu dostępny jest jeden kluczyk. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 2 000,00 zł, a cena sprzedaży to jedynie 450,00 zł. To aż 77,5% mniej niż wartość szacunkowa, co stanowi doskonałą okazję zakupową. Sprzedaż odbędzie się 10 września 2026 roku w godzinach 10:00-11:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Osadników Wojskowych 3-4, sala nr 6, 68-200 Żary. Wadium nie jest wymagane. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Golf
  • Rok produkcji: 2002
  • Przebieg: 564229 km
  • Numer rejestracyjny: DBLUF73
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Jeden kluczyk, silnik odpala, badanie techniczne do 06.09.2026 r., wnętrze zaniedbane, brak elementów tapicerki w drzwiach kierowcy, pęknięcia i rozprucia tapicerki na fotelu kierowcy, mocno skorodowane progi z widocznymi ubytkami

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →