Renault Laguna 2005 - Licytacja w Krakowie

Kraków

Cena wywoławcza

400,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Drugi Urząd Skarbowy w Krakowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 09:00
Adres:

Jasnogórska 11
31-358 Kraków
małopolskie

Szczegółowy opis

Drugi Urząd Skarbowy w Krakowie organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Renault. Przedmiotem sprzedaży jest Renault Laguna z 2005 roku o numerze rejestracyjnym KRA8537H. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 2 100,00 zł, a cena sprzedaży to zaledwie 400,00 zł, co stanowi okazję ponad 80% taniej niż wartość rynkowa. Sprzedaż rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 9:00 i potrwa do 12 października 2026 roku. Przedmiot można obejrzeć wcześniej w dniu 8 września 2026 roku w godzinach 15:30-16:00 pod adresem Słoneczna 10a w Trojanowicach. Wadium nie jest wymagane, a zakup następuje na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Renault
  • Model: Laguna
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: KRA8537H
  • Uwagi: Sprzedaż elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Wadium nie jest wymagane. Zakup na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →