Audi A3 2005 - Licytacja w Radomiu

Radom

Cena wywoławcza

4500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 10:00
Adres:

Toruńska 3
26-600 Radom
mazowieckie

Szczegółowy opis

Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Audi A3 z 2005 roku. To świetna okazja dla osób szukających auta w atrakcyjnej cenie – cena wywoławcza wynosi aż 50% mniej niż wartość szacunkowa pojazdu! Przedmiotem licytacji jest Audi A3, rocznik 2005, z numerem rejestracyjnym WR635ES. Wartość szacunkowa samochodu została ustalona na 9 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to jedynie 4 500,00 zł. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące pojemności silnika, mocy czy przebiegu nie zostały podane w ogłoszeniu. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 10:00 na Portalu eLicytacje KAS. Istnieje możliwość przedłużenia licytacji, jeśli na 5 minut przed zakończeniem wpłynie nowe postąpienie. Przedmiot można obejrzeć 10 września 2026 w godzinach 09:00-12:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Toruńskiej 3 w Radomiu. Zainteresowani udziałem w licytacji muszą spełnić warunki dopuszczenia, w tym wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne i złożyć odpowiednie oświadczenia. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 48 38 53 301 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A3
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: WR635ES
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna na Portalu eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Oględziny 10.09.2026 w godz. 09:00-12:00.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →