Volkswagen Golf 2003 - Licytacja w Golubiu-Dobrzyniu

Golub-Dobrzyń

Cena wywoławcza

800,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 11:00
Adres:

Dr. Jerzego Gerarda Koppa 1A
87-400 Golub-Dobrzyń
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu organizuje elektroniczną sprzedaż ruchomości z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Pojazd z 2003 roku posiada silnik o pojemności 1896 ccm i mocy 74 KW, jest w kolorze granatowym w wersji 4-drzwiowej. Numer rejestracyjny to CGD 38LC, jednak pojazd ma pewne usterki - uszkodzony lewy przód, rozładowany akumulator uniemożliwiający uruchomienie oraz brak ważnego badania technicznego. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 3 000,00 zł, a cena sprzedaży to jedynie 800,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży przekracza 70%, co stanowi wyjątkowo dobrą okazję zakupową dla zainteresowanych. Wadium nie jest wymagane przy tej sprzedaży. Sprzedaż rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 12 października 2026 roku o godzinie 11:00 za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Przedmiot można oglądać 11 września 2026 w godzinach 9:00-11:00 pod adresem 32a w Wielkiej Łące. Nabywca organizuje odbiór i transport pojazdu we własnym zakresie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Golf
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: CGD 38LC
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1896 ccm
  • Uwagi: Uszkodzony lewy przód auta, rozładowany akumulator, brak możliwości uruchomienia pojazdu, jeden kluczyk, brak ważnego badania technicznego, kolor granatowy, wersja 4 drzwiowa

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →