Mercedes-Benz Vito 2011 - Licytacja w Wadowicach

Chocznia

Cena wywoławcza

22 875,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Wadowicach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3050,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-30
Godzina: 09:30
Adres:

Tadeusza Kościuszki 2C
34-123 Chocznia
małopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Wadowicach organizuje licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód ciężarowy marki Mercedes-Benz model Vito z 2011 roku. Pojazd posiada numer rejestracyjny KWA71637 i jest zakwalifikowany jako samochód ciężarowy. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 30 500,00 zł, a cena wywoławcza to 22 875,00 zł. Wadium w wysokości 3 050,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy najpóźniej 1 dzień przed licytacją. Licytacja odbędzie się 30 września 2026 roku o godzinie 9:30 pod adresem Tadeusza Kościuszki 2C, 34-123 Chocznia. Przedmiot będzie można oglądać w dniu licytacji w godzinach ustalonych telefonicznie z pracownikiem organu egzekucyjnego. Należy pamiętać, że badanie techniczne pojazdu z dnia 06.08.2026 roku wykazało wynik negatywny, a samochód posiada oklejenia reklamowe. Nabywca zobowiązany jest uiścić przynajmniej cenę wywołania w gotówce niezwłocznie po udzieleniu przybicia. Pozostałą część ceny można wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej w następnym dniu roboczym po licytacji. W przypadku nieuregulowania ceny nabycia, nabywca utraci prawo wynikłe z przybicia oraz prawo do zwrotu wadium.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mercedes-Benz
  • Model: Vito
  • Rok produkcji: 2011
  • Numer rejestracyjny: KWA71637
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Badanie techniczne z dnia 06.08.2026 roku - wynik negatywny. Samochód oklejony reklamami (nazwa firmy i dane firmy).

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →